PG Slots Bufa - Carechem

 

BUFA działa od 1883 roku jako rodzinna firma z Oldenburga – urokliwego miasteczka w północnych Niemczech. Głównymi wartościami przyświecającymi założycielom i wyznawanym do dziś są: uczciwa współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu i dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów. Głównym celem firmy jest opracowywanie i ulepszanie skutecznych i innowacyjnych produktów oraz technologii do czyszczenia odzieży klienta indywidualnego, tekstyliów hotelowych, odzieży roboczej, skór oraz ich dezynfekcji.

 

Dzięki współpracy z firmą BUFA zyskaliśmy doświadczonego partnera, wspierającego nas swoją wiedzą i doświadczeniem oraz bogatym zapleczem w postaci laboratoriów w razie pojawienia się nowych problemów z nieznanymi dotąd plamami na opieranych przez nas tekstyliach.

Czyszczenie w PER
i hydrokarbonie

Dysponujemy najwyższej jakości produktami, które są używane do czyszczenia na sucho w różnych rozpuszczalnikach, takich jak PER, hydrokarbon lub rozpuszczalnik silikonowy. Cenne tekstylia, zwłaszcza odzież wierzchnia, odzież sportowa, odzież przeciwdeszczowa, kołdry, odzież ochronna, należy czyścić i pielęgnować w sposób profesjonalny. Dzięki nowym osiągnięciom i ciągłemu rozwojowi procesy i procedury są stale optymalizowane.

WetCleaning
(BUFA CARE 4.0)

Teraz czyszczenie na mokro staje się naprawdę proste!

Czyszczenie, suszenie i wykańczanie w zaledwie jedną godzinę. Pokazujemy, jak to zrobić! Nawet najbardziej wrażliwe tkaniny można łatwo czyścić w wodzie za pomocą BÜFA Care 4.0: znacznie szybsze suszenie i mniej prac wykończeniowych w porównaniu z klasycznymi procesami czyszczenia na mokro.

Pralnie przemysłowe

Specjalizujemy się w czyszczeniu, higienie i pielęgnacji włókien. 

Do każdego rodzaju prania oferujemy odpowiednie rozwiązania i profesjonalne produkty. Dysponujemy środkami do usuwania różnorodnych plam i zabrudzeń o intensywnym zapachu, do bezpiecznej dezynfekcji oraz do wykańczania i ulepszania tkanin. Oprócz zapewnienia wysokiej skuteczności naszych środków piorących, detergentów i produktów wykończeniowych, kładziemy szczególny nacisk na zachowanie jakości odzieży i wyrobów włókienniczych.

Nowoczesna inżynieria procesowa w połączeniu z indywidualnymi urządzeniami i metodami dozowania gwarantuje bezbłędne i ekonomiczne wyniki.

Czyszczenie skór

Skóra jest naturalnie piękna. To jedyny materiał, który łączy tak wiele cech:

– ma dobre właściwości oddychające, 

– jest miękka w dotyku, 

– elastyczna, 

– wytrzymała,

– odporna na rozdarcia.

Profesjonalne czyszczenie skóry wymaga dużego doświadczenia i skoordynowanej gamy produktów do pielęgnacji. Posiadamy wysokiej jakości środki do obróbki wyrobów skórzanych pod marką LIVAL. Produkty LIVAL do czyszczenia i wykańczania skór są stosowane w PER, hydrokarbonie i wodzie.

Impregnacja

Posiadamy produkty do impregnacji wodo i ognioodpornej. Cechują się one:

– znaczącą ochrona przed wodą, olejem i brudem,

– pozostawiają tkaniny przepuszczalne dla powietrza,

– materiał jest sprężysty i miękki w dotyku,

– zachowują blask kolorów,

– środki są wolne od PFOA i PFOS, 

Nowoczesna technologia prania w SENSENE

Ten nowy rozpuszczalnik oparty jest na pierwotnie biodegradowalnym zmodyfikowanym alkoholu. Co więcej, jest to innowacyjny płyn do czyszczenia na sucho, który może usunąć zabrudzenia związane z tłuszczem i wodą. Dlatego wiele plam można łatwo wyeliminować za pomocą SENSENE w połączeniu z serią do pielęgnacji tekstyliów BÜFA SECASENE. Wszystko to można osiągnąć bez pracochłonnego i kosztownego detaszowania plam przed lub po, co jest dość typowe dla wszystkich innych popularnych rozpuszczalinków do czyszczenia na sucho.

BÜFA Cleaning towarzyszyła rozwojowi SENSENE  przez kilka lat. Umożliwiło to wprowadzenie doskonale zbilansowanej serii do pielęgnacji tekstyliów SECASENE.

 

Odzież poddana obróbce zachowuje połysk koloru i świeży zapach. W dotyku materiał jest miękki. Chociaż SENSENE ma ogromną siłę czyszczącą, pozostaje delikatny dla tkaniny i prawie nie tworzy zagnieceń. W związku z tym wysiłek włożony w obróbkę końcową jest zminimalizowany. Tak znakomity wynik czyszczenia był do tej pory znany tylko w przypadku PER.